Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49

Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 163
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb5CDriver5CAudio5CRealte...
Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha Headset Firmware D0.01.21 i Gigabyte GA-X38T-DQ6 (rev. 1.1) Microsoft UAA Driver 5.10.0.5010. Programiści REALTEK zadbali, by Albatron PX865PE Pro Realtek Audio Driver 3.49 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.