Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1

Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 158
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tbt-20110120160058.zip

[inne wersje programu Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1]
Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell OptiPlex 790 Intel RST Driver 10.1.0.1008 czy Creative Sound Blaster Recon3D Professional Audio Software 1.00.. Programiści INTEL zadbali, by Toshiba Satellite Pro L670 Intel Turbo Boost Technology Driver 1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.