Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Sony Vaio VPCZ135GX/B Firmware Extension Parser Device Driver 8.

Sony Vaio VPCZ135GX/B Firmware Extension Parser Device Driver 8. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Sony.

Liczba pobrań: 54
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sony
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SODOTH-00224384-0042.EXE
Sony Vaio VPCZ135GX/B Firmware Extension Parser Device Driver 8. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Sony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Sony Vaio VPCZ135GX/B Firmware Extension Parser Device Driver 8., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ122GX Camera Driver 1.7.230.0 for XP czy Gigabyte GA-8I945GMH-RH (rev. 1.x) BIOS F4. Programiści Sony zadbali, by Sony Vaio VPCZ135GX/B Firmware Extension Parser Device Driver 8. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.