Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS ZENBOOK UX21A Intel Dynamic Platform and Thermal Framework

ASUS ZENBOOK UX21A Intel Dynamic Platform and Thermal Framework to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 179
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: DPTF_Intel_Win7_32_Z60110...

[inne wersje programu ASUS ZENBOOK UX21A Intel Dynamic Platform and Thermal Framework ]
ASUS ZENBOOK UX21A Intel Dynamic Platform and Thermal Framework jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-P55A-UD3 (rev. 1.0) BIOS F10 i Gigabyte GA-Z68XP-UD3-iSSD (rev. 1.0) Intel Display Driver 6.14.. ASUS ZENBOOK UX21A Intel Dynamic Platform and Thermal Framework poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.