Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad

HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 122
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp49076.exe
HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI U270 Wind Netbook Atheros AW-785H WLAN Driver 10.0.0.67 for i Sony Vaio VPCZ114GX Camera Driver 1.7.230.0 for XP. Aplikacja HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Synaptics TouchPad może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.