Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 12.08.08

Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 12.08.08 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Creative.

Liczba pobrań: 114
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Creative
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SBR3_PC_Firmware_EA_12_08...
Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 12.08.08 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Creative.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell OptiPlex 755 HLDS GT10N Firmware A111 i Panasonic WV-SP302 Network Camera Firmware (JP) 1.66. Programiści Creative zadbali, by Creative Sound Blaster Recon3D Firmware 12.08.08 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.