Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Marvell Storage Utility

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Marvell Storage Utility jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Marvell.

Liczba pobrań: 83
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_msu.exe
Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Marvell Storage Utility to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Marvell Storage Utility jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP 2000-412NR Synaptics TouchPad Driver 15.3.33.0 for Windows 8 czy MSI P41T-C33 Intel Chipset Driver 9.1.2.1008. Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Marvell Storage Utility poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.