Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-P67A-UD4-B3 (rev. 1.1) Marvell RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-P67A-UD4-B3 (rev. 1.1) Marvell RAID Preinstall Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 113
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_ahci_bo...
Gigabyte GA-P67A-UD4-B3 (rev. 1.1) Marvell RAID Preinstall Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-P67A-UD4-B3 (rev. 1.1) Marvell RAID Preinstall Drive jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sony Vaio VPCZ11MGX/X Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.4 for czy Dell Optiplex 320 PBDS DH-16W1 Fimware 2D15. Aplikacja Gigabyte GA-P67A-UD4-B3 (rev. 1.1) Marvell RAID Preinstall Drive może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.