Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) Marvell LAN Driver 9.12.4.3 fo

Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) Marvell LAN Driver 9.12.4.3 fo jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Marvell.

Liczba pobrań: 142
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_lan_ma...
Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) Marvell LAN Driver 9.12.4.3 fo są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Marvell.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Netgear PTV3000 Wireless Display Adapter Firmware 2.2.9 i Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.1) Intel Smart Connect Technology 2. Gigabyte GA-945PLM-DS2 (rev. 2.1) Marvell LAN Driver 9.12.4.3 fo to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.