Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 8

Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 8 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 185
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 8 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASRock H77 Pro4-M Intel Display Driver 14.51.7.5421 for XP i Lenovo ThinkPad Edge E125 Power Manager Utility 5.12 for XP. Gigabyte GA-EG45M-DS2H (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 8 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.