Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-8I945P-G (rev. 1.x) Broadcom LAN Driver 7.97 for XP

Gigabyte GA-8I945P-G (rev. 1.x) Broadcom LAN Driver 7.97 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Broadcom.

Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Broadcom
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_lan_br...
Gigabyte GA-8I945P-G (rev. 1.x) Broadcom LAN Driver 7.97 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Broadcom.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell OptiPlex 380 Broadcom WLAN Driver 5.60.18.9 for XP i Gateway MT3300 Agere Modem Driver 2.1.77 for Vista. Gigabyte GA-8I945P-G (rev. 1.x) Broadcom LAN Driver 7.97 for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.