Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Quattro 6.48.9.5

Quattro jest aplikacją dla firm prowadzących sklepy lub sprzedaż detaliczną. Umożliwia m.in. wymianę danych z kasami fiskalnymi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 338
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Syriusz sp. z o.o.
Rozmiar: 28.94 MB
Nazwa pliku: quattrosetup_6.48.9.5.exe

[inne wersje programu Quattro]
Quattro to oprogramowanie przeznaczone dla firmy handlowej prowadzącej sprzedaż detaliczną w pojedynczych sklepach lub sieci sklepów. Współpracuje z wagami elektronicznymi, sprawdzarkami cen,inwentaryzatorami oraz urządzeniami fiskalnymi: drukarkami (ELZAB, POSNET, NOVITIUS, INNOVA) oraz kasami (ELZAB, POSNET).

Quattro umożliwia wymianę danych z kasami fiskalnymi, sprawdzarkami jest prowadzona w trybie on-line, tj. bez dodatkowych czynności ze strony operatora. Wszelkiego rodzaju wydruki mogą być wykonywane w trybie graficznym lub znakowym, stosownie do rodzaju posiadanych urządzeń. Program zapewnia swojemu użytkownikowi wygodna prace z wykorzystaniem klawiatury i czytnika kodów kreskowych, myszka może, ale nie musi być stosowana. Instrukcja aplikacji jest do pobrania tutaj.

W wydaniu 6.48.9.5:

- wprowadzono usprawnienia w mechazniźmie wyszukiwania.

- w trakcie importu dokumentu dostawy z pliku, w przypadku gdy ustawiony jest parametr REMCENADET, program nie pyta, które ceny sprzedaży kopiować.

- w trakcie edycji warunków rozchodu, wprowadzono zabezpieczenie dla dokumentów fiskalizowanych, przed wprowadzeniem ilości lub ceny ujemnej.

- dostosowano procedurę otwarcia roku do współpracy z centralą pracującą pod kontrolą HermesCommander.

- w trybie commander'a, umożliwiono prowadzenie sprzedaży po otwarciu roku w sklepie, a jeszcze nie przygotowanej do pracy w nowym roku centrali.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.