Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) BIOS F6c Beta

Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) BIOS F6c Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 188
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Z77XUP7.6c.zip
Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) BIOS F6c Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) BIOS F6c Beta, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony KDL-32EX709 BRAVIA HDTV Firmware 4.114EUL-0108 lub Philips SPC900NC/00 Webcam Driver 2.0 for Vista. Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) BIOS F6c Beta poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.