Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock H61M-GS Realtek HD Audio Driver 6704 Beta for Windows 8

ASRock H61M-GS Realtek HD Audio Driver 6704 Beta for Windows 8 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
ASRock H61M-GS Realtek HD Audio Driver 6704 Beta for Windows 8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASRock H61M-GS Realtek HD Audio Driver 6704 Beta for Windows 8, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. MSI PH61A-P35 (B3) Realtek LAN Driver 8.3.730.2012 for Windows 8 czy Dell OptiPlex 210LN Intel LAN Driver 8.0.15.0. ASRock H61M-GS Realtek HD Audio Driver 6704 Beta for Windows 8 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.