Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 307.74 for Vista/Win

NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 307.74 for Vista/Win to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 238
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 307.74-quadro-notebook-wi...
NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 307.74 for Vista/Win jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 307.74 for Vista/Win, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ASRock IMB-130 Series Realtek LAN Driver 7049 czy Sony Vaio VPCZ12NGX Ricoh CPRM Card Reader Driver 1.0 for Window. NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 307.74 for Vista/Win poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.