Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Panasonic KX-TGP SIP Phone Firmware 12.58

Panasonic KX-TGP SIP Phone Firmware 12.58 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Panasonic.

Liczba pobrań: 242
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Panasonic
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TGP5xx-USA-12.58_HW1.fw
Panasonic KX-TGP SIP Phone Firmware 12.58 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Panasonic.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP 2000-417NR Realtek WLAN Driver 1005.20.511.2011 i Gigabyte GA-970A-DS3 (rev. 3.0) AMD SATA/RAID Preinstall Driver . Panasonic KX-TGP SIP Phone Firmware 12.58 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.