Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nsauditor Network Security Auditor 2.5.8

Nsauditor Network Security Auditor to zestaw 45 narzędzi dla administratorów sieci. Pozwala na pełne kontrolowanie jej oraz zabezpieczenie przed wirusami i hakerami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 436
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Nsasoft LLC.
Rozmiar: 9.79 MB
Nazwa pliku: nsauditor_setup_2.5.8.exe

[inne wersje programu Nsauditor Network Security Auditor ]
Nsauditor Network Security Auditor jest skanerem bezpieczeństwa, który służy do monitorowania zdalnych komputerów w sieci. Dzięki temu można sprawdzić ich bezpieczeństwo, a także na bieżąco śledzić zachowanie w celu wykrycia nietypowego. Nie jest to tylko jeden program, a zbiór czterdziestu pięciu narzędzi przeznaczonych dla adminów i osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo sieci.

Nsauditor Network Security Auditor pozwala wylistować wszystkie punkty TCP I UDP wraz z powiązanymi z nimi procesami, pokazuje nazwy NetBiosu, może też posłużyć do skanowania MS SQL. Raporty mogą być generowane w formatach HTML lub XML. Gdy adresy IP zostają zmieniane, aplikacja wszczyna alarm. Ciekawą funkcją jest RBL – to czarna lista spamerów, pozwalająca zablokować przesyłanie widomości z danych adresów e-mail. Mamy tu także edytor pakietów ( IP, ICMP, TCP, UDP, NETBIOS-SSN), skaner portów, skaner Web Proxy CGI, skaner adware i dziesiątki innych narzędzi. Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.