Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H57M-USB3 (rev. 2.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv

Gigabyte GA-H57M-USB3 (rev. 2.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Liczba pobrań: 108
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-H57M-USB3 (rev. 2.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H57M-USB3 (rev. 2.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 3.0) AMD SATA/AHCI Preinstall Driver 1 czy Sony Vaio VPCZ1290X SmartWi Connection Utility 1.0.0.12220 for W. Gigabyte GA-H57M-USB3 (rev. 2.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driv to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.