Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD3H (rev. 1.1) BIOS F11

Gigabyte GA-Z77X-UD3H (rev. 1.1) BIOS F11 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Liczba pobrań: 161
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_ga-z77x-ud3h_f11....
Gigabyte GA-Z77X-UD3H (rev. 1.1) BIOS F11 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77X-UD3H (rev. 1.1) BIOS F11, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ11JGX/X Intel Graphics Driver 6.14.10.5179 for XP czy Biostar Hi-Fi A85X Ver. 5.x Multi-Channels Calibration Utility 1. Gigabyte GA-Z77X-UD3H (rev. 1.1) BIOS F11 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.