Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Creative Sound Blaster Recon3D Audio Driver 1.01.20 for MAC

Creative Sound Blaster Recon3D Audio Driver 1.01.20 for MAC jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma CREATIVE.

Liczba pobrań: 404
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: CREATIVE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: SBR3_MAC_LD_1_01_20.dmg.z...
Creative Sound Blaster Recon3D Audio Driver 1.01.20 for MAC to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy CREATIVE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Creative Sound Blaster Recon3D Audio Driver 1.01.20 for MAC, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony KDL-46HX756 BRAVIA HDTV Firmware 1.504EUA czy HP 2000-2a51XX Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6662 for Windows 8. Creative Sound Blaster Recon3D Audio Driver 1.01.20 for MAC poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.