Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Win

SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Win to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 76
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Vista_Win7_R265_634541834...
SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Win to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Win, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-EP45-DS3L (rev. 1.0) BIOS F6 czy HP 2000-250CA Synaptics TouchPad Driver 15.2.4.3. Aplikacja SAPPHIRE PURE White A55M Realtek Audio Driver 2.65 for Vista/Win może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.