Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA X58 SLI Classified Hydro Copper BIOS 83

EVGA X58 SLI Classified Hydro Copper BIOS 83 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma EVGA.

Liczba pobrań: 136
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EVGA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: E760_83.iso
EVGA X58 SLI Classified Hydro Copper BIOS 83 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EVGA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Oprócz EVGA X58 SLI Classified Hydro Copper BIOS 83, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Albatron PM800 Pro(V2.0) VIA SATA RAID Driver 4.20 lub Dell Alienware Area-51 Nvidia GeForce GTX 460 Display Driver 263. Aplikacja EVGA X58 SLI Classified Hydro Copper BIOS 83 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.