Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell OptiPlex 760 TEAC DV-28SW Firmware D2G

Dell OptiPlex 760 TEAC DV-28SW Firmware D2G to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Teac.

Liczba pobrań: 136
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Teac
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R284484.zip
Dell OptiPlex 760 TEAC DV-28SW Firmware D2G jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Teac.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Philips 10FF2CME/27E Digital Photo Frame Firmware 10FF2M018 i Lenovo ThinkPad SL510 Intel Graphics Driver 7.15.10.1861 for Vis. Kod programu Dell OptiPlex 760 TEAC DV-28SW Firmware D2G został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.