Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xinorbis Portable 6.0.23

Xinorbis Portable to proste w obsłudze narzędzie do analizowania i zarządzania zasobami dysku twardego. Aplikacja generuje różnego rodzaju raporty graficzne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 281
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Paul Alan
Rozmiar: 8.71 MB
Nazwa pliku: Xinorbis.zip

[inne wersje programu Xinorbis Portable]
Xinorbis Portable to proste w obsłudze narzędzie do analizowania i zarządzania zasobami dysku twardego. Aplikacja generuje różnego rodzaju raporty graficzne w postaci tabel, diagramów, drzew itp., które pokazują jak wykorzystaliśmy powierzchnię dysku twardego, dysków flashowych, folderów i dysków sieciowych. Użytkownik Xinorbis przed analizą może ustawić takie parametry wyszukiwania jak typ, wielkość, atrybut, data utworzenia i wiele innych. Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku twardy.

Xinorbis posiada funkcję "Folder History", dzięki której możemy sprawdzić wszystkie zmiany, które zostały dokonane w wybranym przez nas folderze. Warto wspomnieć o narzędziu usuwania zduplikowanych plików oraz możliwości eksportu wygenerowanych raportów do formatów HTML czy XML. W najnowszej wersji wprowadzono kilka mniejszych poprawek.

Z podobnych programów polecamy Hard Drive Washer oraz FULL-DISKfighter
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.