Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tracks Eraser Pro 8.88

Tracks Eraser Pro to program do zacierania śladów naszej obecności w Internecie. Po jego użyciu znikną wszelkie informacje na temat odwiedzanych stron, szukanych słów kluczowych, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 435
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Acesoft
Rozmiar: 2.43 MB
Nazwa pliku: te8_88.exe

[inne wersje programu Tracks Eraser Pro]
Tracks Eraser jest programem do usuwania śladów aktywności użytkownika w Internecie. Likwiduje on takie rzeczy jak historia odwiedzin stron, wpisywane adresy URL, pliki tymczasowe (temp), autouzupełnianie, pliki index.dat, a także opróżnia kosz systemowy. Aplikacja pozwala również na odinstalowanie wybranych dodatków do Internet Explorera (jeśli takowe przeglądarka posiada).

TrackEraser to program współpracujący z większością popularnych przeglądarek, w tym Firefox, Internet Explorer, Netscape, Chrome czy Opera. Warto dodać, że zabezpiecza także stronę startową przed zmianą. Możemy używać go w trybie “niewykrywalnym” (stealth), a wówczas pracuje w tle, nie zakłócając w żaden sposób działania uruchomionych gier czy też programów.

Nowości w tej edycji to pełne wsparcie dla wydania Firefox 19, Google Chrome 25, Opera 11, Apple Safari oraz nowe, wspierane aplikacje - jest ich już ponad 200 na liście.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.