Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Kaspersky ZbotKiller 1.2.0.0

Kaspersky ZbotKiller to aplikacja pozwalająca chronić system przed wykradaniem poufnych informacji. Polecana zwłaszcza dla osób używających bankowości elektronicznej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2504
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Kaspersky Lab
Rozmiar: 108 KB
Nazwa pliku: zbotkiller_1.2.0.0.exe

[inne wersje programu Kaspersky ZbotKiller]
Kaspersky ZbotKiller wykrywa najszerzej rozpowszechniane programy typu trojan z rodziny Trojan-Spy.Win32.Zbot. Programy te są wykorzystywane przez cyber-przestępców do kradzieży informacji bankowych z komputerów. Zasadą działania złośliwego oprogramowania jest brak możliwości wizualnego śledzenia i dlatego trudno jest je wykryć na komputerze ofiary, który nie jest chroniony przez program antywirusowy. Dodatkowo programy te do autoochrony wykorzystują technologie rootkitów do ukrywania swoich plików wykonywalnych i procesów. Programy z rodziny Trojan-Spy.Win32.Zbot z reguły przeszukują komputer, gdy użytkownik odwiedza zainfekowane strony. Jednakże każdy cyber-przestępca znajduje własny sposób wykorzystania szkodliwego programu i spenetrowania komputera ofiary.

Kaspersky ZbotKiller zalecany jest do użycia, gdy nie korzystasz z oprogramowania antywirusowego. Wówczas przed wykonaniem jakiejkolwiek operacji bankowej zaleca się przeskanowanie komputera na obecność modyfikacji programu Trojan-Spy.Win32.Zbot specjalnym narzędziem ZbotKiller.exe. Jeżeli wykryta zostanie dowolna modyfikacja, wyleczysz zainfekowany system narzędziem ZbotKiller.exe.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.