Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ala - Mała Księgowość 4.1.26.1

Ala - Mała Księgowość to program do prowadzenia pełnej księgowości. Cechuje go łatwa obsługa i przyjazny interfejs.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 643
Cena/licencja: Demo/Trial
Producent/dystrybutor: Streamsoft.pl
Rozmiar: 1
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Ala - Mała Księgowość]
Ala - Mała Księgowość - z możliwości program skorzystają firmy, prowadzące księgowość samodzielnie, rozliczające się za pomocą Książki Przychodów i Rozchodów ( KPIR ) oraz biura rachunkowe, potrzebujące sprawnego i szybkiego narzędzia codziennej pracy. Aplikacja umożliwia również wysyłanie do systemu e-Deklaracje następujących formularzy: VAT-7(K), VAT-UE, PIT-28, PIT-36(L) oraz załączników: PIT-B, PIT-O, PIT-D, PIT-2K. Poniżej dostępny jest plik z opisem elektronicznego wysyłania formularzy z programu Ala do systemu e-Deklaracje.

Ala - Mała Księgowość to dającą bogate i rozbudowane możliwości korzystanie z fachowej pomocy prawnej (bezpośrednio w programie) - ABC Pomoc prawna praktycznie z każdego miejsca w programie księgowym dostarcza odpowiedzi na pytania z zakresu prawa podatkowego. Zapewnia dostęp do wskaźników i stawek księgowych, podatkowych oraz wzorów dokumentów, deklaracji podatkowych i aktów prawnych, oszczędzając czas i zapewniając płynność pracy. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy w księgowości, w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów.

UWAGA

Aby pobrać wersję demo lub testową, należy wypełnić formularz na stronie producenta. Kliknij POBIERZ, aby tam przejść.

Nowości w tym wydaniu:

W związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów, zmieniającym przepisy dotyczące sposobu rozliczania kosztów uzyskania przychodów w programie Ala wprowadzono funkcjonalność Kontroli kosztów. W menu Księgowanie->Księga->ikona Kontrola księgowania umożliwiono kontrolę wyksięgowywania i ponownego księgowania dokumentów z kosztów. Okno Kontrola księgowania zawiera spis dokumentów, które w danym miesiącu są do wyksięgowania z kosztów oraz ponownego zaksięgowania, a także spis dokumentów, które zostały wyksięgowane.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.