Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AVG Internet Security (64-bit) 2013 13.0 Build 2899a6087

AVG Internet Security to ochrona bezpieczeństwa podczas używania sieci. Mamy tu moduł antywirusowy, firewall, ochronę przed kradzieżą danych i inne komponenty.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 459
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: AVG Technologies
Rozmiar: 148.59 MB
Nazwa pliku: avg_isct_x64_all_2013_289...

[inne wersje programu AVG Internet Security (64-bit)]
AVG Internet Security to program łączący w sobie różne technologie antywirusowe, antyspyware, antyspam oraz firewall z niezawodnym systemem automatycznych aktualizacji oraz małym obciążeniem zasobów systemowych. W pakiecie znajduje się centralne zdalne zarządzanie, które pozwala na zdalną instalację, aktualizację oraz zdalne zarządzanie wszystkimi stacjami i serwerami w sieci.

Korzystanie z programu AVG Internet Security ułatwia polski interfejs, do którego trzeba się jednak przyzwyczaić. W skład programu wchodzą wszystkie moduły konieczne do utrzymania dobrej kondycji systemu. W centrum kontrolnym znajdziemy więc skaner antywirusowy, moduł antyszpiegowski, filtr niechcianej poczty elektronicznej, zaporę sieciową, harmonogram zadań, ochronę rezydentną, kwarantannę wirusów, menedżera aktualizacji czy skaner poczty elektronicznej. Program przy pomocy prostego kreatora pozwala na konfigurację firewalla i sprawdzenie uaktualnień (szczepionki).

AVG 2013 Internet Security w najnowszej wersji to poprawki techniczne.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.