Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AIDA64 Extreme Edition 2.80.2313 Beta

AIDA64 Extreme Edition jest narzędziem do identyfikacji i określania wydajności komponentów komputera. Posłuży nie tylko zawodowcom, ale i użytkownikom prywatnym.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 61
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 15.65 MB
Nazwa pliku: aida64extreme_build_2313_...

[inne wersje programu AIDA64 Extreme Edition]
AIDA64 Extreme Edition jest zaawansowanym, profesjonalnym narzędziem do identyfikacji i określania wydajności komponentów komputera, jak procesor, płyta główna, chipset, dyski, itp. To bardzo dokładna aplikacja, która sprawdza nie tylko modele i sterowniki danego podzespołu, ale też temperaturę czy nawet szybkość obrotową wiatraczków. Dzięki temu AIDA64 Extreme Edition może przydać się zarówno w domu, jak i na przykład w specjalistycznych serwisach, zajmujących się na co dzień naprawą i diagnostyką sprzętu. Wszystkie zebrane przez aplikację informacje dostajemy w specjalnie sporządzonym raporcie, możemy też użyć gadżetu na pulpicie w celu podglądania zmian temperatury, zużycia prądu, itp.

Dodatkową zaletą są benchmarki, pozwalające na prowadzenie różnorakich testów – od wykorzystywania pamięci operacyjnej po badanie szybkości transferu dysków czy też urządzeń zewnętrznych. Aplikacja ta jest cały czas rozwijana, przystosowując się do najnowszych podzespołów. W najnowszej wersji powiększono bazę obsługiwanych podzespołów. Nowe wydanie to optymalizacja aplikacji pod kątem Intel Atom Z2760 “Cloverview” SoC, wsparcie dla AMD “Richland” APU oraz Intel “Valleyview” SoC, ulepszona obsługa Intel “Haswell” APU i Intel “Lynx Point” PCH, aktualizacja APP SDK 2.8, OpenCL 1.2 Update, OpenGL ES 3.0, Simple Firmware Interface, OCZ Vector SSD, Indilinx Barefoot 3 SSD controller support, a także bardziej szczegółowe raporty na temat AMD Radeon HD 7470, AMD Radeon HD 7870 “Tahiti LE”, nVIDIA GeForce GT 635M, nVIDIA GeForce GTX 680MX.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.