Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ICQ 8.0 Build 5996

ICQ to znany na świecie komunikator internetowy. Może się poszczycić tysiącami emotikonek oraz setkami dynamicznych funkcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 378
Cena/licencja: Ad-supported
Producent/dystrybutor: ICQ LLC.
Rozmiar: 32.96 MB
Nazwa pliku: icq8_setup_8.0.5996.exe

[inne wersje programu ICQ]
ICQ - komunikator internetowy oferujący funkcje niezbędne do prowadzenia internetowej komunikacji (czyli przede wszystkim: wysyłanie komunikatów IMi, SMSów oraz chat). Aplikacja posiada nowoczesny interfejs, w którym można dowolnie konfigurować skróty i umieszczać swoje ulubione odniesienia. Program posiada również okno wiadomości, które znacznie rozszerza funkcjonalność aplikacji (można dołączać swoje zdjęcia, wysyłać e-kartki).

Ciekawe są dynamiczne funkcje, które można dołączać do programu po pobraniu ze strony producenta (gry, skórki, itp.) oraz galeria ICQ, zawierająca tysiące emotikon i dodatków graficznych, które można dołączać dowolnie do treści wiadomości. Z drobnych, pożytecznych funkcji dołączonych do komunikatora należy wymienić również przypominacz o urodzinach znajomych oraz powiadomienia o przychodzącej wiadomości w zasobniku systemowym. Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.

Aplikacja zawiera reklamy
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.