Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Rename Master 3.4

Rename Master to aplikacja do hurtowej zmiany nazw plików. Wyposażona jest w wiele użytecznych narzędzi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 513
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Jackass JoeJoe
Rozmiar: 1.9 MB
Nazwa pliku: rmv304.zip

[inne wersje programu Rename Master]
Rename Master to wygodny program do zmiany nazw dużej ilości plików za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszy. Każdy użytkownik, który miał do czynienia z tworzeniem stron internetowych, archiwami, zbiorami muzyki, filmów lub obrazków na pewno doceni to narzędzie. Aplikacja umożliwia dodawanie, usuwanie oraz zastępowanie części nazw poszczególnych plików. Do tej pracy pomocna będzie obsługa przez program właściwości plików – tagów w plikach MP3 i obrazach (JPEG, TIFF, EXIF).

Rename Master wymaga nieco wprawy, ponieważ interfejs jest nieco przeładowany – wszystkie opcje dostępne są z poziomu głównego okna. Na szczęście jest to niewielka wada i po kilkunastu minutach użytkownik łatwo się do niej przyzwyczaja. Zawartość katalogu roboczego można dowolnie filtrować i sortować. Przed dokonaniem jakichkolwiek zmian użytkownik może podejrzeć jakie będą nowe nazwy zaznaczonych plików, co chroni dane przed niewłaściwymi zmianami. Dobrą wiadomością dla grafików jest opcja podglądania widoku miniaturek, dzięki czemu łatwiej jest zarządzać wszelkimi zbiorami ze zdjęciami i grafikami. Po ustawieniu opcji zmiany nazw plików wystarczy wcisnąć przycisk „Rename” i gotowe. W razie problemów istnieje opcja cofnięcia całej operacji

W nowej wersji wprowadzono kilka nowych funkcji dla skryptów oraz możliwość wyłączenia automatycznego czyszczenia filtrów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.