Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Photo Frame Studio 2.84

Photo Frame Studio jest łatwym w obsłudze programem do edytowania zdjęć. Nadaje się świetnie do ich upiększania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 423
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: mojosoft
Rozmiar: 85.79 MB
Nazwa pliku: PhotoFrameStudio-2.84.exe

[inne wersje programu Photo Frame Studio]
Photo Frame Studio to prosta aplikacja do edycji i ozdabiania zdjęć cyfrowych. Dzięki niemu możesz zmodyfikować swoje zdjęcie, dodając do niego ramkę, maskę, tło, cień czy tekst. Do dyspozycji masz również narzędzia zmiany koloru poszczególnych warstw, nasycenia i kontrastu, a także możliwość wstawiania dowolnych elementów: figur czy klipartów i efektownych napisów, dzięki czemu ilość możliwości edycji zdjęcia jest nieograniczona!

Photo Frame Studio pozwala też kalibrować (czyli docinać) zdjęcia, zbliżać obraz wg własnego uznania, a także usuwać efekt czerwonych oczu. Interfejs programu jest bardzo przyjazny, został zaprojektowany w taki sposób, aby mogli z niego korzystać nawet początkujący użytkownicy. Ozdabiając swoje zdjęcie, możesz wybrać jedną z ponad 200 dostępnych ramek, możesz także każdą z nich zmodyfikować i zaprojektować własną kompozycję. Dodatkowa zaleta to możliwość bezpośredniego wydruku zdjęć na własnej drukarce, a także zapis gotowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości w celu przesłania do fotolabów oraz zapis zdjęć w mniejszej rozdzielczości, tak by można zamieszczać je na stronach internetowych.

UWAGA

Wersja testowa od wersji pełnej różni się jedynie dodatkowym czerwonym napisem "Photo Frame Studio" na podglądzie wydruku , pozostałe funkcje są identyczne.

Po zarejestrowaniu programu czerwony napis zostanie usunięty
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.