Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

True Launch Bar 6.2

True Launch Bar to przydatne narzędzie, dzięki któremu zreorganizujemy pasek szybkiego uruchamiania. Z tą aplikacją ustalimy dowolne jego elementy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 479
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Tordex
Rozmiar: 13.45 MB
Nazwa pliku: truelaunchbar6_2.exe

[inne wersje programu True Launch Bar]
True Launch Bar to wygodny dodatek do systemu Windows, za pomocą którego każdy użytkownik może stworzyć własny pasek szybkiego uruchamiania. Aplikacja umożliwia dodanie do niego tylko wybranych aplikacji, a także pogrupowanie ich według uznania. Możemy więc np. stworzyć grupę z szybkim dostępem do plików PDF, gier, programów graficznych, itp.

True Launch Bar przyda się zwłaszcza osobom pracującym na komputerze i używającym wielu aplikacji oraz dokumentów. Dzięki aplikacji możemy dokonywać zmian w Panelu Sterowania i innych ważnych folderach. O możliwościach programu można przekonać się dzięki jego wersji testowej. Niestety, interfejs dostępny jest tylko w języku angielskim.

W tej wersji dodano możliwość eksportu listy skrótów klawiaturowych przez TLB Settings->Hotkeys, tryb "No icons" w tworzeniu menu, nową opcję w menu kontekstowym - Show on All Monitors. Poprawiono także bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.