Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Księga Handlowa KsH 2.08.B

KsH to profesjonalny program finansowo-księgowy, przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 443
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Varico
Rozmiar: 94.7 MB
Nazwa pliku: ksh_windows_2.08.exe

[inne wersje programu Księga Handlowa KsH]
KsH to profesjonalny program finansowo-księgowy stworzony przez firmę Varico, przeznaczony do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Aplikacja umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych począwszy od tworzenia dowolnie zdefiniowanego planu kont, poprzez kompletną obsługę rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.

Varico KsH toteż nowoczesne rozwiązanie w postaci ekranu startowego, stwarza możliwość prezentacji w formie wykresu przychodów, kosztów i dochodów przedsiębiorstwa w bieżącym roku rozliczeniowym oraz przegląd wybranych parametrów stawek i składek ZUS. KsH umożliwia obsługę operacji wewnątrzwspólnotowych i jest w pełni zgodna z Ustawą o VAT oraz Ustawą o Rachunkowości.

Wśród podobnych programów warto na pewno polecić także Faktury oraz PITy 2010.

Wersja oznaczona jako 208.B to między innymi: masowe podpisywanie e-Deklaracji, kilka rachunków do jednej i tej samej umowy zlecenia, w opcji Firmy->Pracownicy->Inne->Dokumenty dodaliśmy kolumnę „obowiązuje od” z datą zawierającą dzień, od którego obowiązują nowe warunki pracy, zmienione np. poprzez aneks.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.