Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Intel Display Driver 15

Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Intel Display Driver 15 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 181
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_vga_intel_64_7s...

[inne wersje programu Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Intel Display Driver 15]
Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Intel Display Driver 15 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Intel Display Driver 15, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Acer Aspire V5-531 Intel AMT Driver 8.1.0.1248 Upgrade for Windo lub ASUS X55C BIOS Flash Utility 2.41.0 for Windows 7. Gigabyte GA-Z77X-UD5H-WB WIFI (rev. 1.1) Intel Display Driver 15 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.