Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DVDStyler Portable 2.3.5

DVDStyler Portable to aplikacja do tworzenia własnych płyt DVD. Możemy dodawać menu, dzielić zawartość na rozdziały, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Alex Thuering
Rozmiar: 20.61 MB
Nazwa pliku: DVDStylerPortable_2.3.5.p...

[inne wersje programu DVDStyler Portable]
DVDStyler Portable to wieloplatformowy program do authoringu filmowych płyt DVD, czyli tworzenia własnych nośników filmowych. Do każdej z nich możemy stworzyć indywidualne menu, dodać grafiki i zawartość filmową. Dzięki niemu użytkownik może umieszczać pliki MPEG na płycie za pomocą technologii "przeciągnij-upuść", skorzystać z plików graficznych jako tła do menu, tworzyć samodzielnie elementy ekranu startowego płyty - umieszczanie tekstu, zmiana czcionek czy dodawanie przycisków. W najnowszym wydaniu dodano nowe wersje językowe oraz zaktualizowano menu.

Dzięki DVDStyler każdy element menu może być skopiowany do schowka. Bardzo przydatną funkcją jest również dzielenie filmu na rozdziały. Dzięki temu programowi można przygotować bardzo profesjonalnie filmy z wakacji, uroczystości rodzinnych lub zmienić nieco zawartość ulubionej płyty z filmem. Wspierane formaty wideo to między innymi AVI, MOV, MP4, MPEG, OGG, WMV, a na liście obsługiwanych audio znaleźć można MP3, WMA, OGG i inne. Jest to wersja przenośna, której nie trzeba instalować na dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.