Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tiny Personal Firewall 2005 6.5.86

Najnowsza wersja programu oferującego ochronę przed atakami hakerów, końmi trojańskimi i innym zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu (bez względu na rodzaj używanego połączenia).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 287
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Tiny Software, Inc.
Rozmiar: 4.27 MB
Nazwa pliku: tpf.exe

[inne wersje programu Tiny Personal Firewall 2005]
Najnowsza wersja programu oferującego ochronę przed atakami hakerów, końmi trojańskimi i innym zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu (bez względu na rodzaj używanego połączenia). Mechanizmy ochronne programu bazują na technologii ICSA, która jest częścią systemu CMDS (Centrally Managed Desktop Security) wykorzystywanego m.in. przez US Air Force.

Najnowsze wydanie pozwala na kompletne zabezpieczenie lokalnego komputera lub sieci przed atakami z zewnątrz. Aplikacja pracuje w trybie ukrytym (stealth), udostępniania filtrowanie pakietów (stateful packet filtering) wraz z szeroką gamą możliwych filtrów i reguł. Program posiada również moduł zabezpieczania systemu Windows przed działaniem szkodliwego oprogramowania (blokowanie groźnych skryptów, zamykanie dostępu do plików, ochrona rejestru i najważniejszych plików systemowych, zabezpieczenie urządzeń podłączonych do portów USB i COM, monitoring aktywnych procesów). Program zawiera zaawansowane systemy zapobiegania nieautoryzowanej wymianie informacji (IPS) i wykrywania takiej aktywności (IDS). Tiny Personal Firewall znakomicie wspópracuje z Active Directory.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.