Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f

EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 240
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 32bit_vista_win7_r268.exe

[inne wersje programu EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f]
EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z77-HD3 (rev. 1.0) Intel Display Driver 6.14.10.5406 lub Intel Solid-State Drive Toolbox 3.1.0. EVGA nForce 790i SLI FTW DIGITAL PWM Realtek Audio Driver 2.68 f to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.