Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver

Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 167
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...

[inne wersje programu Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver]
Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus P8B75-M LX PLUS Disk Unlocker Utility 2.1.3/ 2.1.2 for XP/ czy Albatron PX915G Intel Chipset Driver 6.0.0.1014. Gigabyte GA-Z77-HD4 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.