Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

HWiNFO64 Portable 4.10-1820

HWiNFO64 Portable to aplikacja przeznaczona do monitorowania podzespołów komputera. Wśród funkcji znajdziemy między innymi monitorowanie temperatury.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 725
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Martin Malík
Rozmiar: 2.37 MB
Nazwa pliku: hw64_410.zip

[inne wersje programu HWiNFO64 Portable]
HWiNFO64 Portable to doskonały program do wykrywania sprzętu zainstalowanego w Twoim komputerze. Oprócz podstawowych funkcji "rozpoznawczych" aplikacja oferuje kompleksowe monitorowanie podzespołów komputerowych, kilka podstawowych benchmarków, generowanie raportów i eksport do plików tekstowych CSV i XML.

HWiNFO 64 rozpoznaje zainstalowany w komputerze procesor, pamięć RAM, rodzaj płyty głównej, kartę graficzną czy monitor. Umożliwia sprawdzanie temperatury na poszczególnych urządzeniach czy nawet porównywanie wyników testów wydajności z komputerami innych użytkowników programu. W HWiNFO 64 baza urządzeń jest aktualizowana często i zawiera znakomitą większość dostępnych na rynku produktów. Prezentowana wersja programu przeznaczona jest na komputery 64 bitowe i nie wymaga instalacji w systemie. W najnowszej wersji dodano wsparcie dla nVidia GeForce GTX 675MX i GTX 680MX, serii Radeon 8000, ITE IT8623E LPC,dodano monitorowanie GPU 3D3, wyświetlanie różnego koloru ikonki alarmowej oraz inne usprawnienia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.