Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ewa - Fakturowanie i Magazyn 4.1.21.3

Ewa - Fakturowanie i Magazyn to aplikacja dla firm prowadzących gospodarkę magazynową. Posiada rozbudowany moduł fakturowania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 344
Cena/licencja: Demo/Trial
Producent/dystrybutor: Streamsoft.pl
Rozmiar: 1
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Ewa - Fakturowanie i Magazyn]
Ewa - Fakturowanie i Magazyn to program do fakturowania i program magazynowy w jednym - znakomicie obsługuje i wspomaga sprzedaż w firmie, realizuje kompleksowo gospodarkę magazynową. Wystawia wszystkie niezbędne faktury i dokumenty magazynowe, jest ergonomiczny i intuicyjny w obsłudze. Wystawia wszystkie niezbędne dokumenty sprzedaży, zakupu i dokumenty magazynowe. Umożliwia pełną kontrolę należności i zobowiązań, kasy oraz banku. Posiada raporty i zestawienia umożliwiające analizę struktury oraz wartości zakupów i sprzedaży. Obsługuje drukarki fiskalne.

Ewa - Fakturowanie i Magazyn (program magazynowy plus fakturowanie) pracuje w środowisku Windows XP/Vista/7. Posiada przejrzysty i czytelny interfejs, umożliwiający obsługę programu nawet początkującym użytkownikom. Duży nacisk położony na intuicyjność, logikę i ergonomię powoduje, że program staje się przyjaznym narzędziem codziennej pracy przy fakturowaniu i prowadzeniu gospodarki magazynowej.

UWAGA

Aby pobrać wersję demo lub trial, należy wypełnić formularz na stronie producenta. Kliknij POBIERZ, aby tam przejść.

Nowości w tej edycji: w menu Inne-->Wygląd-->pole: Wygląd umożliwiono wybór motywu, który zmienia wygląd programu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.