Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CDBurnerXP Portable (64-bit) 4.4.2.3442

CDBurnerXP Portable to darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray. Niewiele różni się możliwościami od płatnych aplikacji tego typu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 419
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Canneverbe Limited
Rozmiar: 5.94 MB
Nazwa pliku: CDBurnerXP-x64-4.5.0.3661...

[inne wersje programu CDBurnerXP Portable (64-bit)]
CDBurnerXP Portable to przenośna wersja darmowego programu służącego do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray, oferujący większość opcji dostępnych w płatnych, wyspecjalizowanych narzędziach zajmujących czołowe miejsca na rynku. Obsługa programu jest stosunkowo prosta, wystarczy kilka kliknięć myszą, aby rozpocząć zapis płyty. Aplikacja wspiera technologię BURN-PROOF oraz umożliwia nagrywanie płyt w locie (bez konieczności tworzenia ich obrazu na dysku). CDBurnerXP posiada wielojęzyczny interfejs. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

CDBurnerXP posiada również mnóstwo opcji dodatkowych, do których należy rippowanie płyt audio CD i zapis ich w formacie WAV, MP3, WMA oraz Ogg Vorbis oraz możliwość tworzenia obrazów ISO (także konwersja obrazów BIN i NRG do ISO). Nagrane krążki są zgodne z ISO9660 oraz Joliet. Aplikacja pozwala tez zweryfikować nagrane dane z oryginałem. Kolejna wersja została pozbawiona biblioteki Numedia Soft , co wpłynęło na wydajność programu, ulepszono wsparcie dla UDF, wprowadzono nowe opcje i usunięto bugi.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.