Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 217
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...

[inne wersje programu Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive]
Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite M840 AMD Display Driver 8.932.5.3 for Windows czy Gigabyte GA-B75N (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 5.792.1208.2011 f. Gigabyte GA-Q77M-D2H (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.