Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo Burning Studio 12.0.3

Ashampoo Burning Studio to rozbudowany pakiet, służący do nagrywania płyt DVD, CD i Blu-Ray. Jest jedną z najlepszych aplikacji w swej klasie, zapewniając o wiele więcej funkcji niż tylko zapis płyt.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 502
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 179.18 MB
Nazwa pliku: ashampoo_burning_studio_1...

[inne wersje programu Ashampoo Burning Studio]
Ashampoo Burning Studio to pakiet do nagrywania płyt DVD, CD i Blu-Ray. Obsługa nagrywarki jest bardzo prosta dzięki przyjaznemu interfejsowi aplikacji. Możemy w łatwy sposób wypalać kopie danych, filmów i dysków audio - po prostu przeciągamy pliki do okienka wypalania. Można w ten sposób tworzyć płyty Audio z MP3, nagrać film jako VideoCD (VCD) lub SuperVideoCD (SVCD), tworzyć i zapisywać pliki obrazów, wymazywać nośniki wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD+RW, DVD-RW ). Ashampoo Burning Studio integruje się z systemem, dzięki czemu pliki można dodawać do zapisu z poziomu Windows Explorera. Aplikacja potrafi wypalać pliki WAV, MP3, FLAC & Ogg Vorbis prosto na płytę, bez konieczności instalowania dodatków.

Inna zaleta aplikacji to tworzenie pokazu slajdów, a także możliwość dodawania tematów do menu płyt DVD i Blu-ray. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby Ashampoo Burning Studio służyło nam jako odtwarzacz plików audio. Program obsługuje ponad 2000 nagrywarek CD, Odtwarzacze DVD" target="_blank" class="link">DVD i Blu-ray.

Wersję testową można przedłużyć do 30 dni, uzyskując specjalny kod - trzeba się w tym celu zarejestrować tutaj. Nowosci w tym wydaniu to poprawka pomniejszych bugów oraz optymalizacja działania niektórych elementów aplikacji.

Nowości w wydaniu 12:

- szybszy start, ulepszony interfejs

- większa kompatybilność - oprogramowanie mieści więcej danych na jednym nośniku, w pełni obsługuje nośniki BDXL (100 oraz 128 GB).

- możliwość tworzenia własnych tematów i szablonów menu

- inne ulepszenia
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.