Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Karaoke 5 40.31

Karaoke 5 jest odtwarzaczem i organizerem plików karaoke. Aplikacja rozpoznaje formaty MID, KAR, KFN, WMA, MP3 i CDG, WMA i inne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 464
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Karaoke5
Rozmiar: 89.39 MB
Nazwa pliku: karaoke5.exe

[inne wersje programu Karaoke 5]
Karaoke 5 to program do odtwarzania i zarządzania plikami karaoke. Aplikacja rozpoznaje formaty MID, KAR, KFN, WMA, MP3 i CDG, WMA oraz CDG, a także AVI, MPG i WMV. Do ich odtwarzania nie potrzebuje żadnych dodatków, na przykład kodeków. Aplikacja współpracuje także z urządzeniami do odtwarzania karaoke. Kolejna wersja programu została pozbawiona kilku błędów.

Karaoke 5 posiada wbudowany w program mikser, pozwalający wyciszać i modyfikować dowolny kanał Midi, a narzędzia do synchronizacji dbają o to, by tekst piosenki odpowiadał płynącej melodii. Funkcje sylabizowania dzielą natomiast wyświetlany tekst na sylaby. Za pomocą aplikacji możesz też tworzyć własne pliki karaoke. Po zainstalowaniu Karaoke przeszuka automatycznie dysk w poszukiwaniu zapisanych na nim wcześniej utworów. Jeżeli aplikacja współpracuje z urządzeniem stacjonarnym - potrafi mierzyć siłę oklasków po wykonaniu danej piosenki. Program może także służyć jako serwer strumieni audio wykonywanych utworów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.