Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Driver Genius Professional Edition 12.0.0.1211

Driver Genius to aplikacja przeznaczona do automatycznej aktualizacji sterowników. Posiadanie najnowszych, co znacznie wpływa na jakość i szybkość działania komputera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 654
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Driver-Soft Inc.
Rozmiar: 14.93 MB
Nazwa pliku: drvgenpro_12.0.0.1211.exe

[inne wersje programu Driver Genius]
Driver Genius to aplikacja do automatycznej aktualizacji sterowników. Program że samoczynnie wyszuka zaktualizowane sterowniki do wszystkich urządzeń znajdujących się w komputerze i pozwoli na wygodne zarządzanie już istniejącymi. Z pomocą Driver Genius można robić kopie zapasowe sterowników, przywracać je i przeprowadzać deinstalację. Opcja robienia backupu przydaje się zwłaszcza jeśli mamy nietypowy sprzęt, do którego sterowniki ciężko znaleźć.

Baza programów w Driver Genius Professional zawiera informacje o ponad 60 tysiącach sterowników i obejmuje między innymi płyty główne, karty graficzne i sieciowe, modemy, myszy, drukarki, skanery czy klawiatury. Aby zabezpieczyć komputer przed nowym, ale wadliwym programem Driver Genius może stworzyć kopię starej wersji i punkt przywracania systemu, a w razie awarii przywrócić prawidłowo działający wariant. Kopia zapasowa sterowników ułatwia również ich aktualizację po reinstalacji Windows.

Wersja 12 to nowości:

- nowe narzędzia badania podzespołów

- lepszy monitoring temperatury procesora
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.