Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

nBinder 3.1

Aplikacja należy do grona archiwizerów i wyróżnia się nietypowym podejściem do kompresji danych. Wszystkie archiwa tworzone przez program zapisywane są w postaci pliku wykonywalnego EXE. Co ciekawe, uruchomienie takiego pliku nie powoduje 'wypakowania' zawartości do wskazanego folderu, ale uruchomienie skompresowanego pliku w domyślnej aplikacji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NemoKprod
Rozmiar: 694 KB
Nazwa pliku: nbinder_setup.exe

[inne wersje programu nBinder]
Aplikacja należy do grona archiwizerów i wyróżnia się nietypowym podejściem do kompresji danych. Wszystkie archiwa tworzone przez program zapisywane są w postaci pliku wykonywalnego EXE.

Co ciekawe, uruchomienie takiego pliku nie powoduje 'wypakowania' zawartości do wskazanego folderu, ale uruchomienie skompresowanego pliku w domyślnej aplikacji. Jeśli np. zarchiwizujesz za pomocą nBindera film pliku AVI, to uruchomienie skompresowanego pliku EXE spowoduje odtworzenie filmu w domyślnym odtwarzaczu. Takie podejście w zaskakująco wielu przypadkach okazuje się całkiem przydatne. Trzeba tylko poświęcić nieco czasu na zrozumienie filozofii działania nBindera, który został zaprojektowany w dość oryginalny sposób.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.