Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MDB Kasa 2.5.22

MDB Kasa to specjalistyczna aplikacja do wystawiania dokumentów KP i KW. Nadto umożliwia tworzenie raportów oraz śledzenie salda.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1287
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Testa Software
Rozmiar: 14.36 MB
Nazwa pliku: mdb_kasa_setup_2.5.22.exe

[inne wersje programu MDB Kasa]
MDB Kasa to program przeznaczony do prowadzenia kasy. Aplikacja pozwala wystawiać dokumenty KP - Kasa przyjmie i KW - Kasa wyda oraz tworzyć raporty kasowe. Zaletą programu jest bieżące śledzenie salda kasy - po każdej operacji kasowej dostępny jest aktualny stan kasy. Daje to możliwość kontroli aktualnego stanu środków oraz śledzenia historii operacji kasowych.

MDB Kasa pozwala zdefiniować wiele rejestrów kasowych, rejestry mogą być prowadzone w różnych walutach. Do rozliczeń kasy służy raport kasowy, który może być wystawiany za dowolny okres lub tworzony automatycznie po zakończeniu dnia. Automatyczne, dzienne raporty kasowe pozwalają rozliczyć kasę każdego dnia, nawet gdy kasjer(ka) zapomni utworzyć dzienny raport kasowy.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.