Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MDB Zlecenia 2.0.1

MDB Zlecenia to aplikacja, której celem jest pomoc firmie w zarządzaniu zleceniami. Wśród opcji znajdziemy m.in. możliwość przesyłania dokumentów jako HTML.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 822
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Testa Software
Rozmiar: 15.01 MB
Nazwa pliku: mdb_zlecenia_setup_2.0.1....

[inne wersje programu MDB Zlecenia]
MDB Zlecenia to program służący do wystawiania oraz rejestracji zleceń produkcyjnych, zleceń warsztatowych, zleceń usługowych, zleceń zakupu oraz ofert. Aplikacja pozwala utworzyć dowolną liczbę rejestrów zawierających różne rodzaje dokumentów, może służyć do wystawiania własnych zleceń, jak również do rejestrowania zleceń otrzymanych i wysyłania potwierdzeń przyjęcia zlecenia.

MDB Zlecenia umożliwia drukowanie wszystkich dokumentów oraz wysyłanie ich pocztą elektroniczną w postaci HTML. Każdy dokument jest oznaczany definiowanym przez użytkownika statusem, co pozwala oznaczyć dokumenty przyjęte, w realizacji wykonane itp. Program posiada definiowane rejestry, bazę kontrahentów, produktów (towarów i usług) oraz wiele słowników, pozwalających dostosować program do własnych potrzeb.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.