Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MDB Zakupy 2.6.0

MDB Zakupy to przeznaczony dla firm program do prowadzenia ewidencji wydatków. Posiada wiele użytecznych funkcji dotyczących dokumentów oraz faktur.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 585
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Testa Software
Rozmiar: 16.2 MB
Nazwa pliku: mdb_zakupy_setup_2.6.0.ex...

[inne wersje programu MDB Zakupy]
MDB Zakupy to aplikacja do prowadzenia ewidencji zakupów i wydatków na podstawie faktur VAT oraz rachunków. Na podstawie wprowadzonych dokumentów program określa stan zobowiązań wobec kontrahentów. Kartoteka bilansu dostarcza szczegółowych informacji o zakupach i wydatkach. Dane prezentowane są w formie tabelarycznej i na wykresach.

MDB Zakupy pozwala zatwierdzać dokumenty pod względem merytorycznym oraz do zapłaty. Program obsługuje skanery zainstalowane w systemie. Umożliwia skanowanie i dołączanie dokumentów źródłowych. Dowolna liczba rejestrów, definiowane sposoby numeracji dokumentów w rejestrze. Każdy dokument może zostać oznaczony definiowanym wyróżnikiem, co pozwala prowadzić szczegółowe analizy wydatków i zakupów.

UWAGA

Po zainstalowaniu wymagana jest aktywacja programu - program połączy się serwerem i pobierze klucz uprawniający do bezpłatnego używania programu przez okres testowy - 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.